Karta menu

Restauracja Astone to idealne miejsce na prestiżowe spotkanie biznesowe, elegancki obiad z rodziną jak również romantyczną kolację we dwoje. Szyk i elegancja połączone z ciepłą atmosferą sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo w naszej restauracji. W karcie menu serwujemy dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. W kuchni kierujemy się intuicją, doświadczeniem oraz wysublimowanym smakiem. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu z wysokiej jakości produktów z dodatkiem świeżych aromatycznych ziół.

 

Karta Menu zawiera dania autorskie, które łączą tradycję z nowoczesnością. Nasza kuchnia bazuje przede wszystkim na świeżych i regionalnych produktach.

 

W związku z sezonowością systematycznie aktualizujemy naszą kartę menu, uwzględniając bogactwo darów natury w różnych porach roku tworzymy dodatkowe specjały.

W restauarcji hotelowej organizujemy wesela, bankiety, lunche biznesowe oraz inne przyjęcia rodzinne z pięknym panoramicznym widokiem na park leśny. Przyjemnie jest też odpocząć i zjeść wspaniały posiłek na świeżym powietrzu zatem zapraszamy na urokliwy taras. Dla najmłodszych mamy plac zabaw, dmuchany tor przeszkód oraz wiele innych dodatkowych atrakcji, które umilą dziecią czas.

 

Serdecznie zapraszamy na kulinarną podróż do Restauracji Astone w godzinach od 13.00 do 22.00