Karta menu

Restauracja Astone to idealne miejsce na prestiżowe spotkanie biznesowe, elegancki obiad z rodziną jak również romantyczną kolację we dwoje. Szyk i elegancja połączone z ciepłą atmosferą sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo w naszej restauracji. W karcie menu serwujemy dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. W kuchni kierujemy się intuicją, doświadczeniem oraz wysublimowanym smakiem. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu z wysokiej jakości produktów z dodatkiem świeżych aromatycznych ziół.

 

Karta Menu zawiera dania autorskie, które łączą tradycję z nowoczesnością. Nasza kuchnia bazuje przede wszystkim na świeżych i regionalnych produkatch.

W związku z sezonowością systematycznie aktualizujemy naszą kartę menu, uwzględniając bogactwo darów natury w różnych porach roku tworzymy dodatkowe specjały.

W restauarcji hotelowej organizujemy wesela, bankiety, lunche biznesowe oraz inne przyjęcia rodzinne z pięknym panoramicznym widokiem na park leśny. Przyjemnie jest też odpocząć i zjeść wspaniały posiłek na świeżym powietrzu zatem zapraszamy na urokliwy taras. Dla najmłodszych mamy plac zabaw, dmuchany tor przeszkód oraz wiele innych dodatkowych atrakcji, które umilą dziecią czas.

Związku z obowiązujacymi rozporzadzeniami spowodowanymi pandemią restaracja jest nie czynna prosimy o kontakt z recepcja hotelu aby zaplnować dla państwa posiłek .

Od 15 maja zapraszamy do restauracji na ogródki zewnetrze gdzie w miłym kimacie przy widoku na las i palących sie ogniąch bedzie można spedzić czas.

Serdecznie zapraszamy na kulinarną podróż do Restauracji Astone.